imprezy integracyjne,imprezy,indianie,pow wow, wioska indianska

Imprezy firmowe

z zespołem CATAWBA

 

                         do ich realizacji podchodzimy każdorazowo  indywidualnie - przedstawiamy  swoją ofertę  i pytamy o  oczekiwania zleceniodawcy - każda impreza z naszym udziałem jest udana i daje zleceniodawcy wiele zadowolenia. Dowodem tego jest zawsze indywidualne wyróżnienie nas od tych u których gościliśmy za profesjonalność i rzetelne przygotowanie się do imprezy . Dla wielu firm - jest to temat mało znany stad czasami ogrom pytań na które cierpliwie odpowiadamy aby rozwiać wątpliwości. Nasza współpraca z renomowanymi artystycznymi agencjami krajowymi   - potwierdza profesjonalność naszych działań, odpowiedzialność i rzetelność.   

Dla przykładu podam,  że w Krakowie współpracujemy ze STUDIEM2, w Katowicach z Agencją ALEKSANDRA, w opolskim z MUSICART-em, we Wrocławiu z KREATOR-em i PARTY TOUR-em, na północy z ARENĄ i  ESTRADĄ .............

W naszej ofercie oprócz programu artystycznego mamy wioskę indiańską ( wielkość jej zależy od zleceniodawcy)  i zestaw rekreacyjny dodatkowo  pod potrzeby zleceniodawcy realizujemy  rzemiosło indiańskie - i jest możliwość  prezentacji   kuchni indiańskiej.

Działamy kompleksowo aby zadowolić najbardziej wybrednych - to co oferujemy pozostawia na długo niezapomniane wrażenia estetyczne i emocjonalne - to warto przeżyć!!!!!!!!!!!!!!!!

wioska indiańska

imprezy typu western - bale i tańce country

imprezy indiańskie w nocy

 

tańce  dla pracowników i ich rodzin w plenerze

zabawy  rekreacyjne dla całych rodzin

 

firmowe imprezy tematyczne

przygotowanie wioski indiańskiej pod imprezę integracyjną nocną

programy rekreacyjne z wioską indiańską

www.kondor.hm.pl